O nás

O nás

Kvalitní profesionální stavební mechanizace za dostupnou cenu.

Firma Progressa s. r. o., odštěpný závod Sobkovice

Firma vznikla v procesu privatizace v roce 1994 jako soukromá česká firma s výhradně českým kapitálem. Hlavním záměrem byla výroba stavební mechanizace pro trh v ČR. Po celou dobu svého působení nepřetržitě rozšiřujeme svůj sortiment s důrazem na splnění podmínky zajištění vysoké kvality a profesionálního provedení všech výrobků. 

Naším záměrem je dodat zákazníkovi kvalitní profesionální stavební mechanizaci za dostupnou cenu. Jsme vždy připraveni reagovat na konstruktivní podněty každého zákazníka za účelem dalšího zdokonalení našich výrobků.

Důkazem kvality stavebního nářadí firmy Progressa je naše konkurenceschopnost na náročných zahraničních trzích, kam exportujeme více než 80% našich výrobků. Výrobky firmy Progressa používají zákazníci v celé Evropě, Rusku, USA a dokonce i  Austrálii.

Zbývající výrobní kapacitu v oblasti kovovýroby využíváme pro další výrobu podle požadavků našich dalších zákazníků. Vlastní technologií zajišťujeme obrábění kovů na CNC strojích, svařování kovů v ochranné atmosféře (včetně hliníku) a lisování plechových dílů. Dále provádíme práškové lakování na vysoce výkonné automatické lince včetně předchozího otryskávání kovových dílů, odmaštění s fosfátováním. Lakovací linka je konstruována na předměty o rozměrech 900 x 1450 x 5000 mm.

Doplňkovým programem je výroba topných spojek pro železniční vagóny.

Kvalitní profesionální stavební mechanizace za dostupnou cenu.

© 2024 Progressa s.r.o.

Kontakt